O gabinecie

Pasja i profesjonalizm

Pracuję jako lekarz weterynarii od 2009 roku. Mając świadomość tego, w jakim tempie rozwija się współczesna medycyna weterynaryjna, regularnie biorę udział w szkoleniach z zakresu dermatologii, onkologii oraz hematologii. To fascynująca wiedza, którą stale poszerzam, aby stawiać jak najlepsze diagnozy i szybko decydować o właściwym leczeniu. Aby usprawnić proces leczenia i szybko pomóc zwierzęciu wyniki badań dostępne są na miejscu nawet w ciągu kilkunastu minut.

Co wyróżnia nasz gabinet?

Specjalizujemy się w dziedzinie dermatologii weterynaryjnej. To obszar internistyczny, wymagający systematycznego podejścia. W naszym gabinecie każdy problem skórny dotyczący zarówno psów jak i kotów, jest diagnozowany w oparciu o szereg badań dodatkowych, których celem jest postawienie ostatecznego rozpoznania. 

W zakresie dermatologii wykonujemy:

E

Cytologię skóry

pobranie komórek z miejsca zmienionego, celem ich oceny mikroskopowej
E

Zeskrobinę skóry

w poszukiwaniu pasożytów skóry, takich jak nużeńce, czy świerzbowce
E

Badania histopatologiczne

niezwykle cenne badanie w przypadku podejrzenia choroby tła immunologicznego (np.: pęcherzyca, toczeń, zapalenie naczyń skórnych) oraz zmian skórnych tła nowotworowego.
E

Trichogram

ocena budowy włosa oraz jego cebulki (ma zastosowanie przy dysplazjach mieszków włosowych, grzybicach oraz chorobach pasożytniczych takich jak nużyca)

Nasz sprzęt

Wiemy, że skuteczna i szybka pomoc Państwa pupilom nie byłaby możliwa bez właściwego sprzętu. W naszym gabinecie dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, których funkcje bardzo usprawniają naszą pracę i zapewniają trafną diagnostykę.

Automatyczny analizator hematologiczny MINDRAY BC- 2800 vet

urządzenie wykorzystywane w badaniach profilaktycznych oraz przy obserwacji przebiegu chorób o podłożu hematologicznym. Za jego pomocą można określić 19 parametrów krwi, w tym np.: liczbę leukocytów, erytrocytów oraz płytek krwi, a także hematokryt.

Ultrasonograf Dramiński 4Vet

zaawansowane i nowoczesne przenośne urządzenie diagnostyczne, zapewniające obraz doskonałej jakości, co ułatwia postawienie właściwej diagnozy.

Analizator biochemiczny - weterynaryjny Catalyst One Idexx

Skontaktuj się z nami!

660 778 890

Wiemy, jak bardzo troszczycie się o zdrowie i kondycję swoich ukochanych psów i kotów, dlatego poszukujecie zawsze najlepszych specjalistów. Tylko zaufanej osobie możecie powierzyć opiekę nad waszymi pupilami, których traktujecie przecież jak członków rodziny.